Hlavní stránka    O nás

O nás

Naše společnost působí na trhu od roku 2008 v oblasti správy domů. Jednatelé společnoti Bytové centrum Schönberg s.r.o. založili tuto společnost, na základě předchozích zkušeností získaných v oblasti financování právnických osob (zejména úvěrů), zajišťování dotačních titulů (zejména pro zateplení) a praxí v koordinacích revitalizací bytových domů.

Z této činnosti vyplynuli další potřeby našich klientů a to, spravování jejich agendy tak, aby naplnili podmínky, které vyplynuli z financování či získaných dotací. Jako správci tak zajišťujeme udržitelnost dotací našim klientům, nebo průběžně zajišťujeme naplnění podmínek pro její vyplácení a dále také předkládáme potřebné účetní výkazy bankám, dle úvěrových smluv a další.

Společně s uvedenými službami jsme zavedli zcela nový koncept vedení správy pro naše klienty, jehož předností je právě jednoduchost v komunikaci, transparentnost účetních transakcí a možnost volby dodavatelských společností. V posledních letech byl nejvýznamnějším prvkem našich služeb zajištění levnější dodávky energií a to do takové míry, že úspora dosahovala tisícových částek na jednotlivé byty.

Naší vizí, je i nadále rozvíjet další možnosti pro naše klienty k dosažení ekonomičtějšího bydlení.

Mnoho klientů také oceňují poradenství pro statutární orgány "společenství" i "družstva", v oblasti řízení a povinností vyplývající z této funkce.

Spolupráce s odborníky v oblasti stavebně technické, energetické, ekonomické či právní, nám tak dává prostor pro rozsáhlé poradenství a zajišťování potřeb našich klientů. Klienti, kteří využívajích všech našich služeb, tak výrazně ušetří své náklady na provoz domu. Finanční dostupnost našich služeb a široký rozsah služeb, oslovila velké množství klientů.

Svou práci děláme rádi, s úctou ke klientovi, vstřícností a pochopením.


Bytové centrum Schönberg, s.r.o , Šumperk, zapsaným v  obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Ostravě v oddílu C, vložce č. 43468
IČ : 27851494
Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Předmět podnikání: velkoobchod,Činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence,zprostředkování obchodu a služeb, správa a údržba nemovitostí, realitní činnost

Statutární orgán:
jednatel:
TOMÁŠ MENŠÍK,
nám. Míru 138/8, 787 01 Šumperk
den vzniku funkce: 4. července 2008

jednatel:
Radka Menšíková,
Šumperk, nám. Míru 138/8, PSČ 787 01
den vzniku funkce: 4. července 2008

Způsob jednání:
Každý jednatel jedná jménem společnosti samostatně.

Datová schránka :z2ztbs6