Hlavní stránka    Napsali o nás

Napsali o nás

Napište o nás, co vás oslovilo, co můžeme udělat navíc k vaší spokojenosti, nebo jiné připomínky - náměty. Děkujeme. 

Přidat příspěvek
Kvapilová Marta

Srdečně zdravím kolektiv pracovníků pana Menšíka. Po přečtení diskuzních příspěvků jsem v šoku v hodnocení tohoto kolektivu. Sice jsme pod touto zprávou teprve dva roky, ale mohu konstatovat, že přístup k našemu SVJ je pro mne naprosto obdivuhodný. Jsou vstřícní k řešení našeho vybydleného domu tak pozivně nakloněni,že neznám slova pro pochvalnou trpělivost pana Menšíka ve vysvětlování na společných schůzích obyvatelům naší Evaldovy 1 a 3. Musím konstatovat, že po 42 letech bydlení v domě si konečně umím přečíst ve vyúčtování za co vlastně platím. Jako předseda SVJ pracuji pouze 2 roky a skutečně jsem o této práci nic nevěděla. Pod vedením pana Menšíka jsem se díky jeho znalostem a trpělivosti věnovat se mi, kdykoli o to požádám , dostala do \"obrazu\". Těším se na další spolupráci, těším se, že dokážeme náš vybydlený dům dostat do lepšího stavu. Děkuji moc a moc kolektivu, že má snahu vysvětlovat stále a stále s úsměvem ve tváři dotazy našich spolubydlících na vyúčtování. Ještě jednou děkuji a neztrácejte dobrou mysl.

Ludmila Osladilová

Dobrý večer všem! Jsem předseda SVJ v Bohutíně. Pod správu Bc Schönberg jsme přešli v roce 2o13. S prací p. Menšíka a jeho kolektivu jsem velice spokojená. Prostě bez výhrad! Ubylo mi spoustu časově náročných zařizování,starostí, které jsou se správou SVJ. Kdo se stará o SVJ, tak ví o čem píši. Lída Osladilová

Vlastimil Hromek

Již před lety jsem nabízel panu Menšíkovi, že jsem ochotný na něj dát dalším předsedům SVJ kladné reference. Proto rád využívám tuto příležitost.Pod správu bytového centra Schönberg (BCS)jsme přešli v roce 2009. A jsme spokojení. Je obecně známo, že pokud je někdo s něčím spokojený, nemá potřebu danou věc měnit. Proto ani my nehodláme měnit BCS. Se vstřícným přístupem pana Menšíka a jeho týmu se nám daří zvládat správu domu naprosto v pohodě. Hodně věcí si řešíme sami a pokud jsme dosud potřebovali radu nebo pomoc, vždy nám na BCS ochotně pomohli. Pokud jste člen výboru nějakého SVJ a nejste spokojeni se svým správcem, jsem ochoten se s vámi sejít a odpovědět osobně na vaše otázky. Požádejte pana Menšíka o můj kontakt. Vím, protože mám zkušenost a je mi jedno co říkají ostatní. Přeji vám krásné letní dny, Vlastimil Hromek, předseda SVJ Gagarinova 7, 9, Šumperk.

Miloš Opluštil

Počátkem r. 2007 naše SVJ Fibichova Špk rozhodlo o revitalizací panelového domu.Po počátečním tápání se nám naskytla nabídka spolupráce s BC.Tu jseme využili.BC nám ve všem pomlo(úvěr,dotace PANEL,výběr firmy...).Od roku 2008 jsme přešli do její správy.Máme vlastní účet,každou platbu máme pod kontrolou,vyšší částky i faktury za opravy jsou potvrzovány výborem.Dodnes jsme s pomocí BC rekonstruovali rozvody vody,odpadu,plynu,vyměnili výtahy.Celou spolupráci s týmem p.Menšíka z pohledu bývalého předsedy SVJ hodnotím velice kladně a děkuji za vše.

Marie Lauermannová

Chtěla bych se na tomto místě pochvalně vyjádřit o práci pracovníků BYT CENTRA Schönberg vedených panem Menšíkem. Poprvé jsme se na doporučení známého setkali v roce 2007 a jejich zásluhou ještě v témže roce začala revitalizace našeho (tehdy hrůzostrašného) panelového domu. V následujícím roce byla dokončena a nyní využíváme nejen opraveného domu, ale také služeb jejich úřadu. Jejich přičiněním jsme získali státní dotaci PANEL, osadili radiátory ventily a měřiči tepla, renovovali plynovou kotelnu a opravili střechu. Jsme také spokojeni s formou a provedením ročního vyúčtování. Myslím, že ten, kdo využívá jejich služeb, nemusí litovat a může se na jejich práci spolehnout. Marie Lauermannová, předseda Společenství majitelů bytů, Štíty, Nákladní 315.

Dušan Karkoš, SVJ Na Holbě 493

Pokud jste navštívily tyto stránky, zřejmě jste se rozhodly pro změnu správce, nebo hledáte správce pro nově vzniklé SVJ . Ano jste tu správně, pan Menšík a jeho zkušený tým vám pomůže se vším co vyžaduje správa SVJ na profesionální úrovni. Jen ten úzký výběr proč ano – ochota, profesionalita, koordinace, zkušenosti, rychlost, cena. Aby to vše neznělo jen jako nějaká otřepaná fráze, tak za naše SVJ má pan Menšík a jeho tým palec nahoru. Věřím a doufám, že naše spolupráce bude nadále na takové úrovni jako dosud.

Martin Janíček

Jako předseda SVJ Březinova 1 až 9, mohu služby p.Menšíka opravdu doporučit, naše změna správce se opravdu vyplatila nejen finančně, ale i kvalitou služeb.

Tomáš Menšík _Bytové centrum Schönberg

Třeba jednou i Prievidzská 11 projeví zájem o naši správu, jinak děkuji.

Ludmila Štáblová

Jsem ráda, že jsem na stránkách správce domů Schőnberg-byt centrum našla stránku pro diskuzi o správě domů. Chtěla bych Vám vyjádřit poděkování za Vaší práci a vždy vstřícnost při potížích, které jsem měla se správou bytu na ul.Fibichova č.7 Šumperk. Také jsem spokojena s přehledností každoročního vyúčtování služeb spojených s užíváním bytu. Mohu porovnat Vaše profesionální a přehledné předložení nákladů, které bylo za každý dotčený rok Vaší společností předloženo s nepřehledností a nejasností vyúčtování, které se mi dostává za správu a vyúčtování za byt na ul. Prievidzská č.11. Díky za VAší práci. Lidka

Miluše Šajnohová

Jako bývalá předsedkyně SVJ mám s BC opravdu pozitivní zkušenosti. Pan Menšík nám pomáhal se založením SVJ i dalšími záležitostmi, se kterými se náš výbor zpočátku potýkal. Byli jsme v úzkém kontaktu, vzájemně jsme se respektovali a společně hledali nejvhodnější řešení pro náš dům. Pan Menšík i jeho zaměstnanci řešili naše požadavky pohotově, bez zbytečných průtahů. Miluše Šajnohová

Tomáš Menšík _ Bytové centrum Schönberg

Rád bych poděkoval všem příznivcům naší společnosti. Určitě učiníme veškerá opatření k udržení kvality a spokojenosti našich klientů.

Jana Šumperk

Dlouhá léta jsme byli pod správou ŠMR a tak pozitivní hodnocení schonbergu, které tady čtu od ostatních, bych o ŠMR bohužel říct nemohla.

Mlýnek Zdeněk

Jako bývalý předseda BD jsem byl s kvalitou poskytovaných služeb ze strany Bytcentra Schőnberg spokojen.

Bohuslav Jásenský

Společenství vlastníků jsme založili v roce 2009 a přestože nejsme ze Šumperka, využíváme služby Bytcentra Schönberg již pět let a jsme s poskytovanými službami spokojeni. Lidským přístupem všech zaměstnanců společnosti ke SVJ jsme získali opravdového partnera, proto kterého nejsme jen zdrojem příjmů. Spolupráci doporučuji všem,kteří nejsou spokojeni s jinými správci nebo si dělají správu sami.

Vyhlídalová

S týmem pana Menšíka jsme nadmíru spokojeni ,mohu všem jen doporučit!!!!SVJ Temenická 15 Šumperk

František Švéda

Rád bych vyzdvihl spolupráci s p. Menšíkem při realizaci revitalizace, oprav a zajištění financování našich aktivit, vše probíhá na základě představ výboru a všech členů našeho SVJ Zábřeh.

Dáša Langová - JzPoděbrad 18

Jmenuji se Dáša Langová a jsem předsedkyní SVJ J.z Poděbrad 18 Šumperk.Tuto funkci vykonávám již mnoho let buď jako členka výboru nebo předsedkyně.Byli jsme do roku 2012 pod Entesem Šumperk,ale spolupráce nebyla dobrá.Od ledna roku 2013 jsme přešli pod správu pana Menšíka.Tuto spolupráci hodnotím pro celý dům velmi pozitivně.Máme zřízen u banky svůj účet,na který se kdykoliv s výborem můžeme podívat,veškeré platby můžeme kontrolovat a co hlavně máme o nich přehled.S penězi si hospodaříme dle svého uvážení.S panem Menšíkem konzultujeme různé nabídky firem ,které si nakonec vybereme samy .Nenecháme se ovlivňovat.S panem Menšíkem řešíme věci,které nezvládáme samy a nikdy se nám nestalo,že by nás odbyl nebo řekl,že nemá čas.Spolupráces ním je velmi příjemná,je ochotný poradit,vyřídit,objednat a udělat si čas probrat a odpovědět ženě vždy i když otázky si myslím jsou někdy ženské.Spolupráce i s jeho zaměstnanci je vynikající.Udělají si vždy čas vyslechnout problém,který řešíme a snaží se najít podklady a problém řešit. Škoda,že tato spolupráce začala tak pozdě,náš dům již mohl zářit novotou a pohodlím již dříve. Touto cestou bych chtěla panu Menšíkovi a jeho celému kolektivu poděkovat a přát si do budoucna jen tu nejlepší spolupráci. Langová

Michal

Vyúčtování včas, vše vysvětleno na schůzi srozumitelně, cena proti konkurenci dobrá, problémy nejsou - doporučuji.